Skip to content
Bieżące
Władza nad własnym światem
Oceny: / 3

…Jeszcze tak niedawno mój pobyt w pracy kojarzył mi się ze stresem.

W czasie wolnym rozmowy także sprowadzały się w przeważającej części do analizowania problemów w pracy i zamęczania otoczenia opowieściami o tym, co mnie tam spotkało, jaki to mój szef jest niedobry, złośliwy itp. I tak każda rozmowa schodziła na temat pracy i tego jak tam jest źle. Moje stosunki z kolegami z pracy również nie były zbyt dobre. Często wykonanie poleceń wymuszane było podniesionym głosem w atmosferze wzajemnych pretensji i czasami wręcz wrogości. Zarówno ja, jak i moi współpracownicy nie czuliśmy się dobrze w tej sytuacji.

Czytaj całość
 
 
Siła grupy a narodowość?
Oceny: / 4
Przeczytałam ostatnio wypowiedź pewnego profesora, że my, Polacy, musimy nauczyć się lepszej pracy zespołowej, jeśli chcemy osiągać sukcesy i rozwijać się jako naród. Pewnie to zdanie nie zatrzymałoby się na dłużej w mojej świadomości, gdyby nie możliwość obserwacji na żywo współpracy Amerykanów. W czerwcu 2010 r. spędziłam 9 dni w USA, podnosząc swoje umiejętności w komunikacji na treningu „Porozumienie bez Przemocy” (Nonviolent communication), prowadzonym m.in. przez twórcę metody dr Marshalla B. Rosenberga. Tym, co zrobiło na mnie szczególne wrażenie, to efektywna i przyjemna współpraca Amerykanów.
Czytaj całość
 
 
Magia NLP
Oceny: / 1
Manipulacja? Magia?
Coś, czego trzeba naprawdę się bać?
Czytaj całość
 
 
Dla siebie NLP zdefiniowałem jako...
Oceny: / 1
...sposób poznawania i zmiany własnej rzeczywistości.
Cała "magia" NLP kryje się w trzech prostych krokach:
Czytaj całość
 
 
Fit-stress
Oceny: / 2

Drżą Ci dłonie podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Szef wzywa Cię „na dywanik”, a Ty zaczynasz się jąkać? Bledniesz ze strachu zabierając głos? Brak Ci tchu, gdy urzędnik „skarbówki” oznajmia, że błędnie wypełniłeP PITa? A może jeszcze się uczysz i drętwiejesz na egzaminach? Robi Ci się zimno, gdy piszesz kolokwium lub sprawdzian? Garbisz się, jakbyś chciał schować się w mysią dziurę?

Czytaj całość
 
 
Sprzedaż z drugiej strony
Oceny: / 1
- czyli jak rozpoznawać strategie, którymi kieruje się klient podejmując decyzję o  zakupie... 
SPRZEDAŻ nie zaistnieje, dopóki nie będzie KUPOWANIA.

Czytaj całość
 
 
Klucz do własnego zdrowia
Oceny: / 0
Czym jest dla Ciebie zdrowie i co oznacza bycie zdrowym? Jak się wtedy czujesz? Czy zauważasz, jak rzadko mówimy o swoim zdrowiu, a ile miejsca w naszych rozmowach zajmują choroby?

Czytaj całość
 
 
Ukryte Dobrodziejstwo
Oceny: / 1
Trzeba być bardzo głodnym, żeby naprawdę rozkoszować się posiłkiem. Trzeba rzeczywiście chcieć wygrywać, żeby całkowicie zmobilizować się do walki.
Hans Seyle
Czytaj całość
 
 
Język ciała
Oceny: / 4
Kurs "Języka ciała" wprowadzi Cię w świat bez granic - w świat komunikacji międzyludzkiej, ocean możliwości porozumiewania się i zachwycający proces twórczy, w którym każda osoba jest zarówno twórcą jak i dziełem Sztuki.
Czytaj całość
 
 
Sukces i Niepowodzenie
Oceny: / 1
Strategia SiN lub Twój portret psychologiczny

Zazwyczaj zakładamy, że każde nasze poczynanie życiowe się uda!

Robimy wszystko najlepiej, jak potrafimy w danym momencie.

Wynik czasami jest zadowalający i wtedy uznajemy to za Sukces, natomiast, gdy nas nie satysfakcjonuje - uznajemy to za Niepowodzenie
Czytaj całość
 
 
NLP - nauka przez praktykę
Oceny: / 7
Neurolingwistyczne Programowanie to zbiór metod, których stosowanie, jak twierdzą Mistrzowie NLP, przynosi wymierne korzyści w życiu zawodowym i prywatnym. Ale w jaki sposób wprowadzić techniki NLP w życie? Sposobów pewnie jest tyle, ile samych technik NLP, a może i więcej...
   
Czytaj całość
 
 

Newsletter

Zaprenumeruj nasz Newsletter:
Twoje imię:
Adres email:

Polecane Szkolenia

Spędzasz dużo czasu przy komputerze?
Bolą Cię oczy?
Chcesz poprawić wzrok?
Wyjedź na ferie zimowe z nami - skorzystaj z wczasów z kursem
JOGA DLA TWOICH OCZU
czytaj więcej >>>