Skip to content
Z numeru 1. Drukuj Poleć znajomemu
Etykieta w biznesie odchodzi w zapomnienie? Etykieta w biznesie
W różnych krajach tradycje kształtują różne oblicza etykiety i dobrze jest, gdy przestrzega się międzynarodowych standardów, a nie wchodzi się „do cudzego kościoła ze swoimi modłami”. A tak naprawdę - co zrobić, gdy...?
 
Czy brzoskwiniowe ściany, karminowa szminka, zapach perfum przywołujący kolory lata i grafitowy garnitur, mogą przesądzić o powodzeniu? Barwy w biznesie tworzą kod, który dla wielu osób stanowi swoistą mapę podejmowania decyzji. Znając ją - możemy wykorzystać w naszych sprawach zawodowych.
 
Mroczna wyobraźnia czy kolorowa przyszłość?

Mroczna wyobraźniaKłamstwo powtarzane wystarczająco długo - staje się prawdą. Ta sama zasada przekłada się na nasze postrzeganie siebie jako osobowości, swojego miejsca w hierarchii społecznej i stosunku do zdarzeń życiowych. Życie nie jest tym, co przeżyliśmy, lecz tym, co pamiętamy. W jaki sposób można zmienić swoje relacje ze swoim światem wewnętrznym? Sprawdź jeden z wzorców, który pomaga nie tylko skutecznie odmienić przekonania, ale i radykalnie poprawić samopoczucie, ponieważ niezaprzeczalny jest związek między Psyche a Soma.

 
  Drukuj Poleć znajomemu
 

Newsletter

Zaprenumeruj nasz Newsletter:
Twoje imię:
Adres email:

Polecane Szkolenia

Spędzasz dużo czasu przy komputerze?
Bolą Cię oczy?
Chcesz poprawić wzrok?
Wyjedź na ferie zimowe z nami - skorzystaj z wczasów z kursem
JOGA DLA TWOICH OCZU
czytaj więcej >>>