Skip to content
Z numeru 2. Drukuj Poleć znajomemu
Wiadomo, że Ty! Na Tobie spoczywa odpowiedzialność za porządek i zdrowie całej rodziny! Ty pilnujesz, żeby dziecko nie spóźniło się do szkoły, a małżonek wziął ze sobą do pracy to czego potrzebuje... Jak bardziej skutecznie wpływać na podejmowanie decyzji przez bliskie osoby i budować zgodną rodzinę?
 
nie czekaj aż dziecko zacznie mówić

Trudne emocje dziecka - jak sobie z nimi radzić?
Emocje, nazywane kolorami życia, towarzyszą człowiekowi stale od chwili narodzin. Początkowo najprostsze – niemowlę wyraża swoje zadowolenie lub niezadowolenie. Dziecko w trakcie swojego rozwoju uczy się rozpoznawać, nazywać, a później także kontrolować uczucia

To miłość czy chemia?
Miłość pochłania nas niezależnie od tego, czy jesteśmy kochani czy nie. Kiedy my jesteśmy zaangażowani i przeżywamy gorące uczucia, naukowcy badają chemiczny skład miłości i obliczają długość trwania miłosnego związku. Sprawdź, jak możesz zastosować wiedzę z badań naukowych, aby mieć szczęśliwy związek. 

BATna stres
Czy można zarządzać emocjami?
Jedni są lokomotywami w życiu, inni po prostu nie zauważyli, że wsiedli do cudzego pociągu. Niezależnie od tego, czy pogoń za sukcesem jest z wyboru, czy z konieczności może ona doprowadzić albo do eskalacji stresu, lub odwrotnie, do poczucia satysfakcji i samorealizacji.Zależy to od Twojego modelu rzeczywistości. 

 

 

 
  Drukuj Poleć znajomemu
 

Newsletter

Zaprenumeruj nasz Newsletter:
Twoje imię:
Adres email:

Polecane Szkolenia

Spędzasz dużo czasu przy komputerze?
Bolą Cię oczy?
Chcesz poprawić wzrok?
Wyjedź na ferie zimowe z nami - skorzystaj z wczasów z kursem
JOGA DLA TWOICH OCZU
czytaj więcej >>>