Skip to content
Z numeru 7. Drukuj Poleć znajomemu
Wakacje. Dla jednych sama radość, dla innych koszmar zmagania się z wolnym czasem, albo jeszcze gorzej – z rozwrzeszczanymi sąsiadami na plaży. Wrzesień, to już najczęściej tylko wspomnienia tych chwil. Niezależnie od tego, w jaki sposób wypoczywasz, wykorzystaj teraz tę energię.
 
Centralne znaczenie problemu psychologii świadomości u Junga - celem zajmowania się nieświadomością jest zawsze świadomość.
 
uniwersalne narzędzie rozwoju ambicji i trzeźwej oceny
cz I Instrument przemianyDzieci są z natury ciekawe, chętne do nauki i obdarzone wieloma talentami. Kiedy pytamy w grupie przedszkolaków, kto potrafi coś namalować lub zaśpiewać, każde dziecko podnosi rękę i jest przekonane o swoich zdolnościach. Jeśli jednak zapytamy te same dzieci pod koniec ich okresu nauki szkolnej, będziemy mieć szczęście, jeśli jeden lub dwu uczniów otwarcie uzna swoje umiejętności. Wydaje się, że w szkole dzieci często uczą się lekceważyć swoje talenty, ponieważ narzuca ona im system  „prawidlowo - nieprawidłowo”. 
Jak szkoła może przywrócić należne miejsce uczniom i ich różnorodnym talentom i uzdolnieniom? Możliwość taką daje portfolio …
 
Odwieczny dylemat w wychowaniu, zarządzaniu i polityce - Bat czy marchewka? Krytykować, karcić czy chwalić? Łatwiej mówić o sukcesach czy wytykać błędy? Która droga jest skuteczniejsza, a która bardziej ekologiczna ...
  Drukuj Poleć znajomemu
 

Newsletter

Zaprenumeruj nasz Newsletter:
Twoje imię:
Adres email:

Polecane Szkolenia

Spędzasz dużo czasu przy komputerze?
Bolą Cię oczy?
Chcesz poprawić wzrok?
Wyjedź na ferie zimowe z nami - skorzystaj z wczasów z kursem
JOGA DLA TWOICH OCZU
czytaj więcej >>>